Понравилось Понравилось:  0
Благодарности Благодарности:  0
Показано с 1 по 3 из 3

Тема: Людські жертвоприношення і базар на молитві.

1. #1 (467052)
    Отключен
    Записей в дневнике
    14

Людські жертвоприношення і базар на молитві.

✝ Наближалася юдейська Пасха, й Ісус піднявся в Єрусалим. І знайшов у храмі тих, які продають овець, волів і голубів, і міняльників грошей, які там сиділи. Зробивши бича з мотузок, Він вигнав усіх із храму, й овець і волів, розсипав монети у міняльників грошей, а столи поперевертав. А тим, які продавали голубів, сказав: «Заберіть їх звідси! Не робіть дому Мого Отця домом торгівлі!» Згадали Його учні, що написано: «Ревність до Твого дому з’їдає Мене!» У відповідь на це юдеї запитали Його: «Яке знамення покажеш нам, що таке Ти робиш?» Відповів Ісус і сказав їм: «Зруйнуйте цей храм, — і за три дні Я підніму його». Тоді юдеї сказали: «Сорок шість років будувався цей храм, а Ти за три дні піднімеш його?» Він же говорив про храм свого тіла. Коли Він воскрес із мертвих, то згадали Його учні, що Він це говорив, — тож повірили і Писанню, і слову, яке сказав Ісус. А коли Він був у Єрусалимі на святі Пасхи, то багато людей, повірили в Його Ім’я, побачивши ті знамення, які Він творив, . Сам же Ісус не звірявся їм, бо Він знав усіх і не мав потреби, щоби хтось свідчив про людину, адже сам знав, що було в людині.

✝ Проповідь о. М

2. #2 (467061) | Ответ на # 467052
    Отключен
    Записей в дневнике
    14
    Одесса. В результате ракетной атаки российских нацистов погибли фельдшер и сотрудник ДСНС, которые после первого взрыва приехали оказывать помощь на место

Среди медиков и спасателей есть также тяжело раненые.

Общее количество пострадавших уточняется.Число погибших при атаке российских нацистов на Одесу достигло 16 человек

Еще 55 человек с ранениями в больнице.

3. #3 (467068) | Ответ на # 467061
    Отключен
    Записей в дневнике
    14
    В Одесі вже 20 загиблих

Метки этой темы

Ваши права