Страница 3 из 11 ПерваяПервая 12345 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 207

Тема: Васставшій скалєн нарот богоносєц.

1. #41 (329430) | Ответ на # 329380
    Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    Та ж звісно чий... Бандерівсько - фошиздський... Чий ще?
    Просто, русофобский, вот и все.
    А "бандеровцев" используют в темную.
    Вы сами это понимаете !

2. #42 (329544) | Ответ на # 329355
    Белорусс тестирует шпроты. Главное посмотреть на 2:30.

3. #43 (329545) | Ответ на # 329423
    Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение
    Нації тут ні при чому. Справа в шовіністи з цієї нації.
    Абсолютно вірно.
    В стоп‘ятсотий раз говорю для тих «хто єдєт в браніпоєздє» - я поважаю буквально усі нації світу.
    Особливо люблю і поважаю росіян, тому що й сам є на половину росіянин по лінії матері.
    Але... Росіянин і російський нацист шовініст українофоб ЦЕ АБСОЛЮТНО НЕ ТОТОЖНІ ПОНЯТТЯ.
    Щоб на цьому ресурсі був відносний мир і спокій, варто лишень зробити небагато - стулити писки українофобам.
    І тоді буде все вері гуд.
    www.svidetely.org.ua

4. #44 (329562) | Ответ на # 329355
    Надо банить весь этот путинским сброд. Пока не забаним, то как говорил Моисей, мы от этого непотребства не избавимся.

5. #45 (329566) | Ответ на # 329562
    Цитата Сообщение от Валера life Посмотреть сообщение
    Надо банить весь этот путинским сброд. Пока не забаним, то как говорил Моисей, мы от этого непотребства не избавимся.
    Як би ж то був лишень путінський зброд... На фоні цього зброду «Путін нєрвно куріт в старанє»
    Такої ненависті до українців і української мови я давно не бачив...
    І допоки цей зброд буде тут гріти сраки і «вальготна сєбя чуйствавать» я буду писати виключно українською мовою і всіляко цих «любих друзів» (Вадіма Ч) тролити. )))
    www.svidetely.org.ua

6. #46 (329573) | Ответ на # 329566
    Щось дуже захотілося українською мовою поговорити. Вчора слухала "Океан Ельзи". Із захватом. Дуже нудьгую по Кiровограду-Кропівніцкому. Не втрачаю надії все ж це майже рідне мені місто відвідати. На матулiну і сестри могили сходити.
    Последний раз редактировалось Вадим Ч.; 25.10.2020 в 15:25.
    И прах земной не принимайте за апельсинные цветы... (с)

7. #47 (329575) | Ответ на # 329573
    Цитата Сообщение от Евлампия Посмотреть сообщение
    Дуже нудьгую по Кiровограду-Кропівніцкому.
    Місто називається КропИвнИцький. Відповідно - Кропивницькому. )))
    www.svidetely.org.ua

8. #48 (329578) | Ответ на # 329575
    Вірно. Спасибі за поправку, пан. Місто перейменували на честь Кропивницького Марко Лукича - фундатора українського професійного театру. Дуже часто ходила в дивовижний театр його імені в тоді ще Кіровограді.

9. #49 (329602) | Ответ на # 329545
    Абсолютно вірно.
    В стоп‘ятсотий раз говорю для тих «хто єдєт в браніпоєздє» - я поважаю буквально усі нації світу.
    Особливо люблю і поважаю росіян, тому що й сам є на половину росіянин по лінії матері.
    И как проявление этого уважения - название этой твоей темы, где ты назвал русских "Васставшій скалєн нарот богоносєц".
    Трусливый президент - горе для страны

10. #50 (329603) | Ответ на # 329573
    Вчора слухала "Океан Ельзи". Із захватом.
    Не хочу расстраивать, но ОЭ уже вышли в тираж. Даже во Львове их уже почти не слушают. Может быть, только люди постарше из ностальгии. Молодежь в основном слушает русский рэп.

11. #51 (329604) | Ответ на # 329575
    Город называется Кировоград. И будет так называться. Ну может быть, Елисаветград. Название Кропивницкий используется только в официозных документах, и еще жалкой кучкой порохоботов. Как только власть поменяется, поменяют и это глупое название, данное ему вопреки воле абсолютного большинства жителей этого города.
    Результати опитування з перейменування - Infogram

12. #52 (329616) | Ответ на # 329566
    Як би ж то був лишень путінський зброд... На фоні цього зброду «Путін нєрвно куріт в старанє»
    Такої ненависті до українців і української мови я давно не бачив...
    І допоки цей зброд буде тут гріти сраки і «вальготна сєбя чуйствавать» я буду писати виключно українською мовою і всіляко цих «любих друзів» (Вадіма Ч) тролити. )))
    Ось я подумав Станіслав про це ватяному контингенті в світлі Вашої теми про вибори. Спочатку думав, що Ви перебільшуєте. Але ось подивившись на форум, зрозумів що не так. Я тепер дуже шкодую, що з початку війни в Україні платив частину свого податку волонтерським організаціям пов'язаних з Україною. Краще б віддав ці гроші кому небудь. Чому я не звертав уваги як громадяни України співають для імперців на блакитних вогниках, за гречку вибирають злодіїв, або цілуються тут з шовіністами, коли кожен день гинуть українські військові? Якщо нинішнім жителям України не потрібна нормальна людська гідність, то мені навіщо над цим переживати? Навіщо всім за кордоном взагалі переживати з цього приводу? Треба просто забрати з України всю нормальну робочу активну силу яка хоче працювати і їй не байдуже майбутнє. Вони дадуть своїм дітям українськість і за кордоном. А решта просто залишити як є і забути. Це вже не врятувати. Ви маєте рацію.

13. #53 (329618) | Ответ на # 329603
    Цитата Сообщение от Веспер Посмотреть сообщение
    Не хочу расстраивать, но ОЭ уже вышли в тираж. Даже во Львове их уже почти не слушают. Может быть, только люди постарше из ностальгии. Молодежь в основном слушает русский рэп.
    И вы слушаете русский рэп? Мне вас жаль.

14. #54 (329619) | Ответ на # 329604
    Город называется Кировоград. И будет так называться. Ну может быть, Елисаветград. Название Кропивницкий используется только в официозных документах, и еще жалкой кучкой порохоботов. Как только власть поменяется, поменяют и это глупое название, данное ему вопреки воле абсолютного большинства жителей этого города.
    Результати опитування з перейменування - Infogram

Слава Богу, не вам вибирати, як називатися місту. Пам'ятаю я цей пам'ятник улюбленцю Сталіна Кострикову. Насправді Кіров-його не справжнє прізвище. Ще пам'ятаю, як сміялися, що з кількох ракурсів товариш виглядав вельми непристойно. Дуже рада, що назвали місто дійсно гідним ім'ям. Марко Лукич Кропивницький-український театральний діяч, актор, режисер, співак, драматург, який прославився як один з найяскравіших знавців і виразників життя українського села. Батько оперної співачки Олександри Кропивницької. А театр, що носить його ім'я-одне з найкрасивіших прикрас міста на Інгулі.

15. #55 (329621) | Ответ на # 329603
    https://m.youtube.com/watch?v=1VBNqvLa_7Y
    1.7 млн. просмотров между прочим...

16. #56 (329636) | Ответ на # 329618
    И вы слушаете русский рэп? Мне вас жаль.
    Я к сожалению уже не вполне попадаю в категорию "молодежь", о которой писал. Хотя кое-кто нравится, группа Кровосток например. Литтл биг очень нравятся, это не рэп правда. Жаль, что в этом году сорвалось Евровидение, они бы там всех порвали

17. #57 (329637) | Ответ на # 329621
    https://m.youtube.com/watch?v=1VBNqvLa_7Y
    1.7 млн. просмотров между прочим...
    Для такой раскрученной группы это совсем немного. Вот киевские рэпперы Грибы набрали 226 млн. Грибы - Тает Лёд - YouTube Другой наш рэппер Дорн, которого травят ваши соратники за нежелание мазаться политикой, по 5-6 миллионов спокойно набирает.

18. #58 (329638) | Ответ на # 329619
    Слава Богу, не вам вибирати, як називатися місту. Пам'ятаю я цей пам'ятник улюбленцю Сталіна Кострикову. Насправді Кіров-його не справжнє прізвище. Ще пам'ятаю, як сміялися, що з кількох ракурсів товариш виглядав вельми непристойно. Дуже рада, що назвали місто дійсно гідним ім'ям. Марко Лукич Кропивницький-український театральний діяч, актор, режисер, співак, драматург, який прославився як один з найяскравіших знавців і виразників життя українського села.
    Ваше мнение, согласно опросу, разделяют 2% жителей этого города. Киров был популярным в народе политиком, он себя не запятнал, был убит еще до голодомора и репрессий. Но если не нравится Кировоград - вернули бы городу историческое название Елисаветград, которое дали ему основатели. Чем оно плохое? Ну не нравится царица - пусть будет в честь святой Елисаветы. Христианская святая вам тоже не угодила?
    Я не имею ничего против театрального деятеля Кропивницкого. Но он слишком мелкая личность, чтобы называть в его честь города. Улицы бы вполне хватило.
    Понимаете, Евлампия, вот вы апплодируете тому, что украинская власть посягает на наши права. При этом хотите, чтобы другие уважали ваши. Так не бывает. Значит, и мы вправе одобрять, когда ваши права будет ущемлять Лукашенко. Это будет справедливо. Тем более, что нас большинство - и в Украине и в Белоруссии. А вы меньшинство, возомнившее себя "элитой", которой на самом деле вы не являетесь.

19. #59 (329643) | Ответ на # 329616
    Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение
    Ось я подумав Станіслав про це ватяному контингенті в світлі Вашої теми про вибори. Спочатку думав, що Ви перебільшуєте. Але ось подивившись на форум, зрозумів що не так. Я тепер дуже шкодую, що з початку війни в Україні платив частину свого податку волонтерським організаціям пов'язаних з Україною. Краще б віддав ці гроші кому небудь. Чому я не звертав уваги як громадяни України співають для імперців на блакитних вогниках, за гречку вибирають злодіїв, або цілуються тут з шовіністами, коли кожен день гинуть українські військові? Якщо нинішнім жителям України не потрібна нормальна людська гідність, то мені навіщо над цим переживати? Навіщо всім за кордоном взагалі переживати з цього приводу? Треба просто забрати з України всю нормальну робочу активну силу яка хоче працювати і їй не байдуже майбутнє. Вони дадуть своїм дітям українськість і за кордоном. А решта просто залишити як є і забути. Це вже не врятувати. Ви маєте рацію.
    Це вже не врятувати. І я маю рацію.
    Нажаль забрати з України нормальних людей і переселити їх куди небудь де нема «хахлов маларосаф» і русонацистської шовіністичної шушвалі не реально.
    Молоді активні люди й так масово виїхали...
    А ось людині в моєму віці дітись ніде. Наче б то і не старий, але й не молодий. Роботу знайти дуже важко. Особливо за кордоном.
    Тому таким як я лишається єдине - піти у «внутрішню еміграцію» Законсервуватись і тихо спокійно спостерігати за тим як хахли малароси, клоуни, п‘ята колона російсько нацистських шовіністів українофобів руйнує і добиває те що поки що зветься Україна.
    www.svidetely.org.ua

20. #60 (329645) | Ответ на # 329602
    И как проявление этого уважения - название этой твоей темы, где ты назвал русских "Васставшій скалєн нарот богоносєц".
    Не зрозумів? Вам що, духовниє скрєпи від самого таварісча Царя Путіна не подобаються? Да как смєєшь! Халоп!!!
    www.svidetely.org.ua

Метки этой темы

Ваши права