Страница 3 из 5 ПерваяПервая 12345 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 87

Тема: Вибори - шмибори, кандидати ...... (не хороші люди) (на українській мові)

1. #41 (329885) | Ответ на # 329881
    Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    Є в цьому світі дивний феномен. Ніякою логікою незбагненний. РОСІЙСЬКІ НАЦИСТИ І ШОВІНІСТИ ЛЮТОЮ НЕНАВИСТЮ НЕНАВИДЯТЬ... УКРАЇНСЬКУ МОВУ.
    Тому що мабуть розуміють на підсвідомому рівні - людина яка є українцем, любить мову, культуру, звичаї свого етносу ніколи не стане хахлом маларосам, манкуртом і рабом імперії.
    Ось тому ці чєрті так завзято і дружно накидуються на українську мову і тих хто її любить і нею з задоволенням послуговується.
    Тому що раб, манкурт і хахол маларос повинен жити, мислити, говорити в тренді і підкорятись тільки одному - великоросійському імперському шовінізму. За це «старший брат» дозволить «с барскава пліча» бути хахлом маларосом і навіть... інколи носити вишиванку.
    У кожній країні є свої колаборанти. У нас теж. Активні сидять.
    Палецкис, Альгирдас Юстасович — Википедия

2. #42 (329887) | Ответ на # 329885
    Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение
    У кожній країні є свої колаборанти. У нас теж. Активні сидять.
    Палецкис, Альгирдас Юстасович — Википедия
    В нормальних державах колаборантів відсікають від бодай найменшої можливості впливати на ситуацію в країні. Їх або просять «чімадан вакзал расєя» або «прошу пана до камери, прогулка закінчилась» або позбавляють усіх громадських прав голосу і можливості бути державним чиновником.
    Прибалтика усе це зробила. Тому вона і вирвалась с російського імперського гетто уродів.
    www.svidetely.org.ua

3. #43 (329888) | Ответ на # 329884
    Уся політика «югавастока» України це суцільний колаборціонізм, хахламаларосскій унтерменшизм і «дрємучій савок» з пам‘ятниками сатаністу Ульянову - Бланку, м‘яснику Жукову і іншим виродкам роду людського «с краснай звіздой ва лбу»
    У мене в голові не вкладається як через мову можна влаштувати таке. Розмовляю у себе в країні литовською, польською та російською.

4. #44 (329889) | Ответ на # 329888
    У мене в голові не вкладається як через мову можна влаштувати таке. Розмовляю у себе в країні литовською, польською та російською.
    Най цікавіше - в самій Росії спробуй но прийди в магазин в масквє і скажи що небудь до прикладу чеченською чи татарською... мінімум тобі вкажуть на те що гаваріть нада па русскі... патамушта наш гасударствінний ізик русскій.
    То в них нормально. І навіть патріотично...
    Але українцю говорити українською в Україні і вимагати цього від інших хто живе в Україні - ета фашізм нацизм хунта і бєндєравскій разгул...
    Подвійні стандарти абсолютно здеградованих і засліплених великоросійським нацизмом людей - деградантів.
    Ось що це.
    www.svidetely.org.ua

5. #45 (329890) | Ответ на # 329887
    В нормальних державах колаборантів відсікають від бодай найменшої можливості впливати на ситуацію в країні. Їх або просять «чімадан вакзал расєя» або «прошу пана до камери, прогулка закінчилась» або позбавляють усіх громадських прав голосу і можливості бути державним чиновником.
    Прибалтика усе це зробила. Тому вона і вирвалась с російського імперського гетто уродів.
    У Литві громадянство давали всім. Але потім треба було здавати іспити з мови. Три категорії. Я здавав на другу. Мені вище і не потрібно для роботи. Дружина здала на першу. Народившись в Білорусі і не вчилася в Литві в школі де пріподавалі литовську мову. Їй треба для роботи.
    Ми завжди намагалися працювати в литовських колективах і не шукали російськомовних підприємств. Тому повністю інтегровані в литовське суспільство. Нас ніхто і ніколи не образив за національною ознакою.

6. #46 (329891) | Ответ на # 329889
    Най цікавіше - в самій Росії спробуй но прийди в магазин в масквє і скажи що небудь до прикладу чеченською чи татарською... мінімум тобі вкажуть на те що гаваріть нада па русскі... патамушта наш гасударствінний ізик русскій.
    То в них нормально. І навіть патріотично...
    Але українцю говорити українською в Україні і вимагати цього від інших хто живе в Україні - ета фашізм нацизм хунта і бєндєравскій разгул...
    Подвійні стандарти абсолютно здеградованих і засліплених великоросійським нацизмом людей - деградантів.
    Ось що це.
    Так у них ціла теорія про об'єднуючою суті російської мови. По суті це нацистські імперські вимоги підпорядковуються всі народи "старшому брату".

7. #47 (329893) | Ответ на # 329891
    Так у них ціла теорія про об'єднуючою суті російської мови. По суті це нацистські імперські вимоги підпорядковуються всі народи "старшому брату".
    Усе вірно. Тому то російські нацисти люто ненавидять українську мову. Бо там де живе українська мова, російській мові немає що робити. А російська мова для імперських шовіністів це ЗБРОЯ і ЗНАРЯДДЯ для підкорення, зросійшення і асимілювання сусідніх народів.
    www.svidetely.org.ua

8. #48 (329896) | Ответ на # 329893
    Усе вірно. Тому то російські нацисти люто ненавидять українську мову. Бо там де живе українська мова, російській мові немає що робити. А російська мова для імперських шовіністів це ЗБРОЯ і ЗНАРЯДДЯ для підкорення, зросійшення і асимілювання сусідніх народів.
    ...Де "хороші" хлопці, ведуть "хороші" розмови про російське життя.

9. #49 (329941) | Ответ на # 329896
    Час охрєнітєльних історія про вибори вибори, кандидати - пі пі пі.... )))))

www.svidetely.org.ua

10. #50 (329943) | Ответ на # 329893
    На Украине никогда не было никаких конфликтов на языковой почве. Разговаривали на русском, украинском, суржике, на разных диалектах украинского. Все друг друга понимали, никто никого не гнобил и не унижал по этому признаку. Пока не вмешалась политпропаганда, эта тема никого не волновала.
    Языковой раскол в общество внедряют негодяи политики. Им нужен трэш, нужна война, чтобы на ней зарабатывать, чтобы под этим соусом еще больше грабить народ. Для этого одним внушают ненависть к русскому языку, называя его "мова для імперських шовіністів". А у другим вызывают ненависть к украинской мове, навызявая её запретами, квотами.
    А вот такие станиславы подпевают этим негодяям, то ли от недостатка ума, то ли из личной выгоды. Им мало той войны, которая уже была, им подавай большую гражданскую войну по всей Украине. Потом еще и на конфессиональной теме разжигают - оскорбляя крупнейшие христианские конфессии.
    И продвигая свою нацисткую пропаганду, в лучших традициях хуцпы обзывают нацистами и шовинистами тех, кто против искусственного стравливания народов, и стравливания разных частей одного народа по языковому и конфессиональному признаку.
    Трусливый президент - горе для страны

11. #51 (329947) | Ответ на # 329882
    Це не зероман згадав, а харків'янка Віра Ізмайлова. Може і харків'яни нічого не розуміють в маріупольській политке. Таке буває.
    Он як! Я вже зрозумів, що Віра Ізмайлова і зероман - це різні люди. Aле мені й досі не ясно, кого ж обрав собі у мери Харків?
    А чи не Кернеса Гену він собі обрав? От, бля.... А чи не той то Гена, що о 2014-му заряджав на сєпароз'їзді? ХАРЬКОВ 22.02.2014 СЪЕЗД ЮГО-ВОСТОКА УКРАИНЫ (УКРАИНСКИЙ ФРОНТ, ДОБКИН ЦАРЁВ КОЛИСНИЧЕНКО) - YouTube
    ...Але, я розумію Віру. Своє лайно не пахне. Не розумію зеромана, що постить різну йухню.
    Последний раз редактировалось Вадим Ч.; 30.10.2020 в 05:48.

12. #52 (329953) | Ответ на # 329947
    Цитата Сообщение от Вадим Ч. Посмотреть сообщение
    А чи не Кернеса Гену він собі обрав? От, бля....
    Вадім, ну визнайте, наймудріший нарід, особливо «югавастока», в черговий раз понавибирав різний зброд, зашкварну шантрапу, казнокрадів, злодіїв і хапуг... і так по всій країні.
    Ну визнайте, ваш Маріупіль привів до місцевої влади рашистську п‘яту колону колаборантів + підахмєтовських посіпак. Тупо, правда? І це на п‘ятому році війни. Коли в 40 кілометрах від міста лінія фронту...
    Ну а пан Гєпа Кєрнес то взагалі... ))))
    Ну що ще сказати.... Хіба що - слава Богу що я не ходив і не голосував на це дебільне шоу - вибори шмибори....
    І варто було військовим і добровольцям гинути на війні, коли «мудрий нарід» через 5 років привів до влади таке лайно?
    Последний раз редактировалось Станислав; 29.10.2020 в 19:05.
    www.svidetely.org.ua

13. #53 (329955) | Ответ на # 329943
    Цитата Сообщение от Веспер Посмотреть сообщение
    ...обзывают нацистами и шовинистами тех, кто против искусственного стравливания народов, и стравливания разных частей одного народа по языковому и конфессиональному признаку.
    «Вєлікає братства славянскіх народаф» повісилось у вигляді «распятава данєцкава мальчєга в трусеках праклятай хахляцкай кієфскай хунтай».... здохло «вєлікає братства» і засмерділось )))))
    І «адін єдіний нарот» України теж сконав... коли вєспєри «югавастока» назвали українську мову - «рагульскій ізик прідуманий австріякамі», а західну Україну назвали «еті рагулі біндєри, фашизди праклятиє»
    Так що, таварісч вєспєр, в черговий раз говорю - йди до ср...ки, чорт московський.
    Последний раз редактировалось Станислав; 29.10.2020 в 18:34.
    www.svidetely.org.ua

14. #54 (329956) | Ответ на # 329947
    кого ж обрав собі у мери Харків?
    А чи не Кернеса Гену він собі обрав?
    Харків сьогодні.

І хай собака гавка - в неї в гепі вавка.

15. #55 (329957) | Ответ на # 329955
    «Вєлікає братства славянскіх народаф» повісилось у вигляді «распятава данєцкава мальчєга в трусеках праклятай хахляцкай кієфскай хунтай».... здохло «вєлікає братства» і засмерділось )))))
    Никто к тебе в братья не набивается, успокойся.
    Да, большинство русских, украинцев, белорусов, которые не купились на вашу пропаганду - были и остаются братскими народами. Скажу более - все настоящие христиане - братья во Христе. А вы обменявшие христианство на светскую идеологию национализма, сталкивающую людей лбами по признаку национальности и языка - вы нам никакие не братья.

коли вєспєри «югавастока» назвали українську мову - «рагульскій ізик прідуманий австріякамі»
    А ну-ка покажи, где я такое писал?
    Трусливый президент - горе для страны

16. #56 (329959) | Ответ на # 329957
    Цитата Сообщение от Веспер Посмотреть сообщение
    Скажу более - все настоящие христиане - братья во Христе.
    То ти «брат ва Хрістє»? )))))
    Ти рашистський українофобський шовініст путінець. Твій бог - путін. Твої брати - стадо манкуртів збоченців, українофобів, російських нациків шовіністів, любителів «вєлікава і магучіва савєтскава саюза» де «расєя старший брат»
    І всі твої висє...ри на цьому ресурсі про одне і те ж - про політику і про те які погані українці, особливо «бєндєравци западєнци» і як прекрасно бути «пад бальшим братам» в рабах, «как харашо била тагда...» і «вот єслі би сталін васкрес... он би вам паказал...»
    До ср..ки йди, мутант )))))
    www.svidetely.org.ua

17. #57 (330001) | Ответ на # 329953
    І варто було військовим і добровольцям гинути на війні, коли «мудрий нарід» через 5 років привів до влади таке лайно?
    То ти спитай у Валери Лайф. Він був АТОшником. Мені, нащастя, (або нажаль) не довелося.
    П.С. Доречі, ти вже визачайся, Стасе: або ти за Україну ЄДИНУ, або за ПРАВИЛЬНУ Україну у межах Львів-Луцьк-Рівне-Тернопіль-Івано-Франківськ.... Просто, мені боляче дивитися, як ти намагаєшся сісти на шпагат, не маючи належної растяжки. ))))

18. #58 (330006) | Ответ на # 330001
    То ти спитай у Валери Лайф. Він був АТОшником. Мені, нащастя, (або нажаль) не довелося.
    П.С. Доречі, ти вже визачайся, Стасе: або ти за Україну ЄДИНУ, або за ПРАВИЛЬНУ Україну у межах Львів-Луцьк-Рівне-Тернопіль-Івано-Франківськ.... Просто, мені боляче дивитися, як ти намагаєшся сісти на шпагат, не маючи належної растяжки. ))))
    Знову ти мене хочеш загнати в якийсь конкретний барак...
    Або те або се...
    Але, не дивлячись на деяку специфіку своїх поглядів і деяку прихильність до деяких світоглядних доктрин, я залишаюсь до глибини душі християнином, а отже нейтральним (принаймі наразі)
    Мій нейтралітет дозволяє мені говорити правду і те що я бачу.
    А бачу я те, що єдина Україна в теперішніх межах - міф що сиплеться на очах.
    Звичайно тримати усе це в купі можна. Так сяк. З проблемами і вічними негараздами. Силою.
    Але ментально не втримати. Ментально - шварк!
    Ментально є ОБ‘ЄКТИВНА РЕАЛЬНІСТЬ.
    А в ній:
    1. рашистський малороський «югавасток» з опезежопами, шаріями, рабіновичами, медведчуками і «рускім мірам» з лєніними і жукавими.
    2. центр і північ який ні те ні се
    3. захід з конкретно войовничим настроєм проти усього зросійщення і совкодрочерства абсолютно прозахідний з бандерою, шухевичем, оун упа і чорноволом.

Об‘єднати усе це до купи? Зліпити незліпляєме? 30 років ліпили. І до чого доліпились? До «рускай вєсни» і «ми ніхатім гаваріть на етай рагульскай мовє»
    www.svidetely.org.ua

19. #59 (330010) | Ответ на # 330001
    Луцк и Ровно, кстати, под большим вопросом !
    Волынь - это отнюдь не Галичина, там люди тоже устали от ненависти и лжи, и не хотят видеть Украину тараном против Восточного соседа.
    П,С. У нас работает бригада каменщиков из города Сарны, так они слушают Цоя, ДДТ, Аквариум, Алису, Пикник.... Словом, вовсе не считают русских своими врагами.

20. #60 (330017) | Ответ на # 330010
    Цитата Сообщение от саша 71 Посмотреть сообщение
    Луцк и Ровно, кстати, под большим вопросом !
    Волынь - это отнюдь не Галичина, там люди тоже устали от ненависти и лжи, и не хотят видеть Украину тараном против Восточного соседа.
    П,С. У нас работает бригада каменщиков из города Сарны, так они слушают Цоя, ДДТ, Аквариум, Алису, Пикник.... Словом, вовсе не считают русских своими врагами.
    Вороги українців не прості нормальні росіяни, які самі страждають під гнітом своїх квазімод.
    Вороги українців рашистські націоналшовіністи - імперці, українофоби і агресивний імперський політичний режим Росії.
    Вороги українців своя, внутрішня п‘ята колона рашистів українофобів, адептів пресловутого «рускага міра» і ненависників усього українського.
    www.svidetely.org.ua

Метки этой темы

Ваши права