Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 50

Тема: Недодержава (на українській мові) для громадян України.

1. #21 (328763) | Ответ на # 328761
    Цитата Сообщение от Вадим Ч. Посмотреть сообщение
    Але ж ти поїхав. Й, напевне, не поспішаєшь повертатися, щоб врятувати власну кримську колиску від наслідків російської агресіі.
    П.С. Доречі, а Стас знає, что ти - уродженець самої "сєпарської" місцевості "АНТИ-ДЕРЖАВИ"? Ти обов"язково йому скажи, бо він так і буде навмання вибудовувати свою власну расову теорію про "щирих" західних українців й "не дуже щирих" - східно-південних, навіть не маючи уяви з ким має справу.)))
    Мене про це він не питав. Мало того можу сказати, що по батькові все донецькі. І чого мені кудись повертатися якщо у мене в Прибалтики все від молодості. Куди мене привезли батьки. А я питаю про молдавсько. Їм потрібно в Україні жити чи ні? Йому видніше ніж мені.

2. #22 (328764) | Ответ на # 328763
    Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение
    Мене про це він не питав. Мало того можу сказати, що по батькові все донецькі.
    Он як! Так ти є "сєпор кубічний", тобто, унтерменш у четвертому поколінні. А я вважав тебе справжнім арійцем: з нордичними рисами характеру, досконалими лініями черепа та безкомпромісним ставленням до ворогів нашого спільного Рейху. От, зараз Стас прийде, - то він тебе не пошкодує. Готуйся до гіршого! )))
    І чого мені кудись повертатися якщо у мене в Прибалтики все від молодості. Куди мене привезли батьки. А я питаю про молдавсько. Їм потрібно в Україні жити чи ні? Йому видніше ніж мені.
    "Молдавсько" - це що ще за звір? Схоже, ми на різних українських мовах розмовляємо. Додай у свій месаг ясності, будь ласочка... Ти про задністровського нафаню зараз, чи про закарпатського цигана пряню?
    Последний раз редактировалось Вадим Ч.; 08.10.2020 в 16:22.

3. #23 (328765) | Ответ на # 328764
    Он як! Так ти є "сєпор кубічний", тобто, унтерменш у четвертому поколінні. А я вважав тебе справжнім арійцем: з нордичними рисами характеру, досконалими лініями черепа та безкомпромісним ставленням до ворогів нашого спільного Рейху. От, зараз Стас прийде, - то він тебе не пошкодує. Готуйся до гіршого! )))"
    Добре, готовий. Але чомусь думаю, що ти перебільшуєш. Я тут тільки питаю у людини.
    Молдавсько" - це що ще за звір? Схоже, ми на різних українських мовах розмовляємо. Додай у свій месаг ясності, будь ласочка... Ти про задністровського нафаню зараз, чи про закарпатського цигана пряню?
    Молодь....Перепрошую за помилку.

4. #24 (328766) | Ответ на # 328764
    Так ти є "сєпор кубічний"
    А чому "кубічний"?

5. #25 (328767) | Ответ на # 328766
    А чому "кубічний"?
    Тому, що бути уродженцем Криму+мати донецьке корння+не мати українського пачпорту - це піздець у "Святому табелі о рангах" справжніх українців. ЗРАДА ЗРАДНАЯ, на мій, принаймні, погляд. Не у квадраті, навіть, - У КУБІ. Тому, кубічний.

6. #26 (328768) | Ответ на # 328761
    Але ж ти поїхав. Й, напевне, не поспішаєшь повертатися, щоб врятувати власну кримську колиску від наслідків російської агресіі.
    П.С. Доречі, а Стас знає, что ти - уродженець самої "сєпарської" місцевості "АНТИ-ДЕРЖАВИ"? Ти обов"язково йому скажи, бо він так і буде навмання вибудовувати свою власну расову теорію про "щирих" західних українців й "не дуже щирих" - східно-південних, навіть не маючи уяви з ким має справу.)))
    Жодних расових теорій!!!
    Я надто довго живу й доволі багато бачив в житті, щоб будувати расові теорії.
    А різниця в менталітеті західних українців і південно східних українців колосальна.
    І в цьому причина не расизм. А звичайнісінький історичний вибір. Західна Україна була «визволена» комунобільшовицькими таварісчами тільки в 1939 році. Західна Україна не пережила голодомор 1932 року. Західну Україну таварісчі не встигли ментально вбити і перетворити на мавп. Західна Україна мала фору 20 років.
    Тому навіть в люті сталінські часи і застійні брєжнєвські на Західній Україні в пошані були такі діячі українського народу як Шевченко, Франко, Бандера, Шухевич, релігія, віра, церква греко-католицька (яка була в підпіллі) МОВА і інші речі притаманні повноцінному народу.
    Південь і схід такої фори в часі не мав.
    З рештою країни комунобільшовики жорстко розправились ще до 1939 року.
    Тому і менталітет різний.
    www.svidetely.org.ua

7. #27 (328769) | Ответ на # 328767
    Тому, що бути уродженцем Криму+мати донецьке корння+не мати українського пачпорту - це піздець у "Святому табелі о рангах" справжніх українців. ЗРАДА ЗРАДНАЯ, на мій, принаймні, погляд. Не у квадраті, навіть, - У КУБІ. Тому, кубічний.
    Аааааааааааа.... Тепер зрозуміло. Ну ось з цим я якось давно живу.)

8. #28 (328770) | Ответ на # 328768
    Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    Зараз дивлюся український історичний серіал "І будуть люди". Красиво поставлений фільм про трагічну історію України. Красиві люди не дуже щасливою країни.

9. #29 (328771) | Ответ на # 328763
    Мене про це він не питав. Мало того можу сказати, що по батькові все донецькі.
    Мені байдуже хто звідкіля є. На сході і півдні України також є люди вільні від вірусу лєніносталіноєсєсєра і зарази маларосохохлостана. Їх не багато. Вони не дуже вправні в українській мові, але вони стараються))) і вони є.

Але нажаль в цілому, на мій особистий погляд, населення України ментально, духовно і морально вбили новітні діячі... Мені здається що процес помирання України як держави і українців як етносу незворотній.
    www.svidetely.org.ua

10. #30 (328772) | Ответ на # 328771
    Мені байдуже хто звідкіля є. На сході і півдні України також є люди вільні від вірусу лєніносталіноєсєсєра і зарази маларосохохлостана. Їх не багато. Вони не дуже вправні в українській мові, але вони стараються))) і вони є.

Але нажаль в цілому, на мій особистий погляд, населення України ментально, духовно і морально вбили новітні діячі... Мені здається що процес помирання України як держави і українців як етносу незворотній.
    І я прекрасно розумію цю точку зору дивлячись вже не перший рік на те, що відбувається. У мене теж надії на краще все менше і менше. Але це змінити можуть тільки нинішні громадяни України.

11. #31 (328773) | Ответ на # 328764
    Он як! Так ти є "сєпор кубічний", тобто, унтерменш у четвертому поколінні. А я вважав тебе справжнім арійцем: з нордичними рисами характеру, досконалими лініями черепа та безкомпромісним ставленням до ворогів нашого спільного Рейху. От, зараз Стас прийде, - то він тебе не пошкодує. Готуйся до гіршого!
    Вадім, вас зачепило те, що я озвучив речі явні і реальні?
    А саме - абсолютну різницю в менталітеті західних і південно-східних українців?
    Так це істинна правда. Це настільки разюче, що навіть не доводиться доводити на прикладах.
    Але в цьому винні комунобільшовики і історичний процес.
    Ніяких унтерменшів і арійців, жодних циркулів для вимірювання розміру черепу.
    Тільки сувора правда буття.
    Захід України комунобільшовики перетворювали на мавп з 1939 року.
    Решту України з 1919 року.
    От і уся причина.
    www.svidetely.org.ua

12. #32 (328774) | Ответ на # 328772
    І я прекрасно розумію цю точку зору дивлячись вже не перший рік на те, що відбувається. У мене теж надії на краще все менше і менше. Але це змінити можуть тільки нинішні громадяни України.
    Усе буде залежати від того, В ЯКІЙ КРАЇНІ ЇМ ДОВЕДЕТЬСЯ ЖИТИ
    Адже людей формує зовнішнє середовище існування.
    Як казав Маркс - битіє опрєдєляєт сознаніє.
    Наразі недодержава стаціонарного бандита «україна» будує олігархічну клоаку на кшталт латиноамериканських бананово кокаїнових республік, зі статусом маларосія - нєдаросія, хохлостанія. Де навіть титульна мова і національність і ті не в пошані.
    Що може вирости в такій клоаці? Питання риторичне.
    www.svidetely.org.ua

13. #33 (328775) | Ответ на # 328773
    Вадім, вас зачепило те, що я озвучив речі явні і реальні?
    А саме - абсолютну різницю в менталітеті західних і південно-східних українців?
    Так це істинна правда. Це настільки разюче, що навіть не доводиться доводити на прикладах.
    Але в цьому винні комунобільшовики і історичний процес.
    Ніяких унтерменшів і арійців, жодних циркулів для вимірювання розміру черепу.
    Тільки сувора правда буття.
    Захід України комунобільшовики перетворювали на мавп з 1939 року.
    Решту України з 1919 року.
    От і уся причина.
    Менталітет вешь уперта. Зайшов провідати батьків на цьому тижні. Зайшла розмова про Україну. І батько знову мені про "адиннарод". Не беруся бути ким то типу Веспера, але частина українкою населений вже не виліковна. І з цим доведеться або терпляче жити і проводити роз'яснювальну роботу. Або щось так.

14. #34 (328776) | Ответ на # 328768
    Жодних расових теорій!!!
    Я надто довго живу й доволі багато бачив в житті, щоб будувати расові теорії.
    А різниця в менталітеті західних українців і південно східних українців колосальна.
    І в цьому причина не расизм. А звичайнісінький історичний вибір. Західна Україна була «визволена» комунобільшовицькими таварісчами тільки в 1939 році. Західна Україна не пережила голодомор 1932 року. Західну Україну таварісчі не встигли ментально вбити і перетворити на мавп. Західна Україна мала фору 20 років.
    Тому навіть в люті сталінські часи і застійні брєжнєвські на Західній Україні в пошані були такі діячі українського народу як Шевченко, Франко, Бандера, Шухевич, релігія, віра, церква греко-католицька (яка була в підпіллі) МОВА і інші речі притаманні повноцінному народу.
    Південь і схід такої фори в часі не мав.
    Ти забув додати до власного посту свій козирний викладок: "Такі ось ментальні протиріччя роздирають Україну."
    Була у мене, тут на форумі, подруга зі львівської області (м. Мостиська). Так от, вона, ще наприкінці 2013-го, якось мені сказала: "Якщо б не ви - східняки, то ми б давно жили у Європі!" Зараз читаю твої перли та згадую її - кохану, бо так виходить, що "Україна - єдина!" та "Схід і Захід РАЗОМ!" - це х...ня , вибач, це ГАСЛА для необтяжених інтелектом громадян. І хто став у сепаратистську позу задовго до відомих подій - треба ще з"ясувати історикам.
    Последний раз редактировалось Вадим Ч.; 08.10.2020 в 17:18.

15. #35 (328777) | Ответ на # 328762
    Цитата Сообщение от Валера life Посмотреть сообщение
    Якщо зрозуміти, що таке qwertyu, то буде зрозуміло, що таке йцукен. Це те саме, просто написи на тих же кнопках читати українські, а не англійські. Верхній рядок зліва на право.
    Йцукен сумує за нами. Хоче знову товаришувати. В розпачі. Але нам без цього невігласа краще стало. Вороття назад нема. Йцукен в сраці. Шкодує, що не поважав нас.
    До речі. Наш йцукенг ))) зажігаєт ніпадєцкі й на «синьому» - вже нагріб 3 догани і 8 балів штрафнячків.
    Прогресує ... )))
    www.svidetely.org.ua

16. #36 (328778) | Ответ на # 328774
    Усе буде залежати від того, В ЯКІЙ КРАЇНІ ЇМ ДОВЕДЕТЬСЯ ЖИТИ
    Адже людей формує зовнішнє середовище існування.
    Як казав Маркс - битіє опрєдєляєт сознаніє.
    Наразі недодержава стаціонарного бандита «україна» будує олігархічну клоаку на кшталт латиноамериканських бананово кокаїнових республік, зі статусом маларосія - нєдаросія, хохлостанія. Де навіть титульна мова і національність і ті не в пошані.
    Що може вирости в такій клоаці? Питання риторичне.
    Навіть вже не риторичне. Доведеться стати на довгі роки постачальниками Ковтунов на передачі в студії Москви для розваги шовіністів. Які розповідатимуть які українці невдахи через те що не слухають "старших братів".

17. #37 (328779) | Ответ на # 328776
    Ти забув додати до власного посту свій козирний викладок: "Такі ось ментальні протиріччя роздирають Україну."
    Була у мене, тут на форумі, подруга зі львівської області (м. Мостиська). Так от, вона, ще наприкінці 2013-го, якось мені сказала: "Якщо б не ви - східняки, то ми б давно жили у Європі!" Зараз читаю твої перли та згадую її - кохану, бо так виходить, що "Україна - єдина!" та "Схід і Захід РАЗОМ!" - це х...ня , вибач, це ГАСЛА для необтяжених інтелектом громадян. І хто став у сепаратистську позу ще задовго до відомих подій - треба ще з"ясувати.
    Вадим, найменше мене цікавлять гасла різних усяких саіскатілєй властнага алімпа...
    Ця публіка що хочеш збреше і оком не кліпне. Політикани вони такі...
    Але життя розставляє завжди усі крапки над і.
    «Україна - єдина» та «схід і захід разом» просто таки феєрично вилізли боком в 2014 році в Криму і на Сході (Донецька та Луганська області)
    Гадаю що вилізатимуть іще в недалекому часі...
    Менталітет то велика сила.
    Одними гаслами його не поміняєш.

Ну а вашій панянці з Мостисьок варто сказати що її рожеві і вогкі мрії про «україна це європа» то, м‘яко кажучи, сон наркомана... приємний, але навряд чи здійснений.
    Последний раз редактировалось Станислав; 08.10.2020 в 17:25.
    www.svidetely.org.ua

18. #38 (328781) | Ответ на # 328775
    Не беруся бути ким то типу Веспера, але частина українкою населений вже не виліковна. І з цим доведеться або терпляче жити і проводити роз'яснювальну роботу. Або щось так.
    При чому ЗНАЧНА частина населення України вже не виліковна.
    Ну і роз‘яснювальна робота в цьому варіанті вщент розбивається в споконвічне малоросько хохляцьке мижєбратья і мижєславянє
    www.svidetely.org.ua

19. #39 (328782) | Ответ на # 328779
    Одними гаслами його не поміняєш.
    За ці 30 років я зрозумів одне ... Будь-яка ментальність ламається законом. Як в погану, так і хорошу сторону. Якщо не буде правильних законів і правильного їх виконання, все залишиться трагічним.

20. #40 (328783) | Ответ на # 328781
    При чому ЗНАЧНА частина населення України вже не виліковна.
    Ну і роз‘яснювальна робота в цьому варіанті вщент розбивається в споконвічне малоросько хохляцьке мижєбратья і мижєславянє
    А то, що міжебратья взагалі не розуміють по слов'янськи, для таких нульова аргументація.

Метки этой темы

Ваши права