Страница 110 из 115 ПерваяПервая ... 1060100108109110111112 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 2,181 по 2,200 из 2285

Тема: Что Вы сейчас слушаете

1. Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    Мокшанське фашистське чмо вєспєр і тут как тут... усюди паспєл наш пастрєл... ))))
    Треба говорити толерантно: мовознавець з альтернативної думкою, глибинного народу з непередбачуваним минулим і поганим майбутнім.

2. Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение
    Треба говорити толерантно: мовознавець з альтернативної думкою, глибинного народу з непередбачуваним минулим і поганим майбутнім.

А мені кліп сподобався. Симпатичні дівчата і хлопці.
    И прах земной не принимайте за апельсинные цветы... (с)

3. Цитата Сообщение от Евлампия Посмотреть сообщение

А мені кліп сподобався. Симпатичні дівчата і хлопці.
    Так ми ж не кліп обговорювали. Артисти ні до чого.

4. Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение
    А что предложите обговаривать в теме "Что Вы сейчас слушаете"?
    И кстати, за фразу "Мокшанське фашистське чмо вєспєр" Станиславу будет бан за "Оскорбление или унижение участника форума"?
    Трусливый президент - горе для страны

5. Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение

Послухай краще Стари Ольса. Це група середньовічної білоруської музики.

6. Цитата Сообщение от Веспер Посмотреть сообщение
    А что предложите обговаривать в теме "Что Вы сейчас слушаете"?
    И кстати, за фразу "Мокшанське фашистське чмо вєспєр" Станиславу будет бан за "Оскорбление или унижение участника форума"?
    А вам слідом за провокацію, скільки виписати?

7. Львівський біндєрафашізд! Аватар для Станислав
    Цитата Сообщение от zeroman Посмотреть сообщение
    Приношу вибачення... перед модераторами цього чудового форуму.
    На майбутнє зобов‘язуюсь різним ніхарошим людям із сасєднєй страни - агрєсара і їхнім посіпакам в Україні говорити правду в їхні пратівниє лиця виключно толерантними словами.
    Зобов‘язуюсь більше не говорити про них що вони чмо. Докладу усіх зусиль в тому, щоб замінити цей мокшанський термін «чмо» на більш зважені українські терміни на кшталт: хрунь, байстрюк, вар‘ятський прутень, і так далі...
    Ще раз - приношу глибокі вибачення перед модераторами форуму і особливо Зероманом.

Агов, посіпака вєспір, не рюмсай там в куточку, що тібя апскарбілі і етава нігадяя бєндєравскава Станіслава ні наказалі...
    Зероман мені виніс догану. (знаєш такоє слово мокшанін?)
    Тому я більш не буду тебе називати підходящими тобі мокшанськими термінами.
    Переходжу виключно на рідну термінологію.
    Утрі слізу паручік... )))
    Список игнора: отморозки-дебилы пропутинско шовинистического толку, украинофобы: веспер, swr, prana, alexinna. Религиозный маньяк-шизофреник AleksandrZ

8. Львівський біндєрафашізд! Аватар для Станислав
    А вам слідом за провокацію, скільки виписати?
    А вєспіру путін випише... малінькую скромную премію. З занісєнієм в грудную клєтку... тю... в лічнає дєла.
    Список игнора: отморозки-дебилы пропутинско шовинистического толку, украинофобы: веспер, swr, prana, alexinna. Религиозный маньяк-шизофреник AleksandrZ

9. Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    Приношу вибачення... перед модераторами цього чудового форуму.
    На майбутнє зобов‘язуюсь різним ніхарошим людям із сасєднєй страни - агрєсара і їхнім посіпакам в Україні говорити правду в їхні пратівниє лиця виключно толерантними словами.
    Зобов‘язуюсь більше не говорити про них що вони чмо. Докладу усіх зусиль в тому, щоб замінити цей мокшанський термін «чмо» на більш зважені українські терміни на кшталт: хрунь, байстрюк, вар‘ятський прутень, і так далі...
    Ще раз - приношу глибокі вибачення перед модераторами форуму і особливо Зероманом.

Агов, посіпака вєспір, не рюмсай там в куточку, що тібя апскарбілі і етава нігадяя бєндєравскава Станіслава ні наказалі...
    Зероман мені виніс догану. (знаєш такоє слово мокшанін?)
    Тому я більш не буду тебе називати підходящими тобі мокшанськими термінами.
    Переходжу виключно на рідну термінологію.
    Утрі слізу паручік... )))
    Дякую мій шановний колега.)))) Так само дякую за задоволення спілкування з Вами на цьому форумі.))))

10. Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    А вєспіру путін випише... малінькую скромную премію. З занісєнієм в грудную клєтку... тю... в лічнає дєла.
    Він росіянам нічого з обіцяного ще не виконав.))))))) За 20 років.)))))

11. Львівський біндєрафашізд! Аватар для Станислав
    Він росіянам нічого з обіцяного ще не виконав.))))))) За 20 років.)))))
    Проте стадо вєспірав усе сподіваються... Ось ось настане справжнє вєлічіє народа баганосца!!! Вот тагда ми пакажєм і етім праклятим хахлам біндєрам і піндосам і гєйропам!!!
    Ну чекайте, шановні мокші... Тисячу років чекаєте і ще трохи почекаєте... Вялічіє нізагарамі!!!

12. Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    Проте стадо вєспірав усе сподіваються... Ось ось настане справжнє вєлічіє народа баганосца!!! Вот тагда ми пакажєм і етім праклятим хахлам біндєрам і піндосам і гєйропам!!!
    Ну чекайте, шановні мокші... Тисячу років чекаєте і ще трохи почекаєте... Вялічіє нізагарамі!!!
    Це ж треба так виховати людей, що світле майбутнє треба все життя поколіннями чекати. Народився - немного потерпел - умер...)))))

13. Львівський біндєрафашізд! Аватар для Станислав
    Це ж треба так виховати людей, що світле майбутнє треба все життя поколіннями чекати. Народився - немного потерпел - умер...)))))
    Свєтлає будущєє расєйскава вялічія как дим над вадой... как міраж в пустинє...
    В Україні кажуть з цього приводу - а дурень думкою багатіє )))

14. Цитата Сообщение от Станислав Посмотреть сообщение
    Свєтлає будущєє расєйскава вялічія как дим над вадой... как міраж в пустинє...
    В Україні кажуть з цього приводу - а дурень думкою багатіє )))
    Не знаю чому ця українське прислів'я у рoссіян користується грандіозним успіхом.))))
    Последний раз редактировалось zeroman; 06.11.2020 в 20:04.

15. Ladies’ TRIO - Не забудь

Источник

Христианин, экуменист, и украинский националист ( БАНДЕРОВЕЦ ):
    https://veniamin-zorin2.livejournal.com/797.html
    Читайте "Секрет семейного счастья": https://proza.ru/2011/05/07/949

16. Последний раз редактировалось Евлампия; 12.11.2020 в 11:42.

17. Очень интересно вставлены картины Босха...))))

18. Как по мне, то превзошли оригинал:
    @Евлампия Оля, как тебе?

19. Цитата Сообщение от Певчий Посмотреть сообщение
    Как по мне, то превзошли оригинал:
    @Евлампия Оля, как тебе?
    Очень хорошее исполнение, Саша. Но мне мои родненькие Песняры дороже. Особенно сегодня, в день траура по Роме, они мне особенно близки...

https://m.youtube.com/watch?v=lbPG-iDEVQg

Метки этой темы

Ваши права